Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Ericcson F305 mobilom...

Sony Ericcson F305 mobilom van. Folyamatosan lefagy a képernyője . A telefon maga megy szóval pl. ha hívok akkor azt ugyanúgy hallom csak nem látom = / Mit tegyek? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

A normálisan működő telefonomból 1 nap alatt olyan ramaty telefon lett hogy csak na = /

Nagy hibám az volt hogy nem figyeltem oda és beleraktam az asztalra kifolyt vízbe... megjegyzem nem nagy mennyiségbe ... talán itt lehet a gond ? Már próbáltuk kiszárítani működött is egy darabig de utána megint eltűnt a képe.

Nagyjából annyi hogy bekapcsolom és az egész képernyő fehér ...

Kérlek segítsetek mi a teendő ! Köszönöm előre is ( :


2010. szept. 4. 18:47
 1/3 anonim válasza:
Mondanám, hogy ha még van rajta jótállás akkor irány egy SE szerviz vagy a szolgáltatód. DE! Mivel az egyik szolgáltatónál dolgozok és szervizes ügyeket is intézek, ezért tudom, hogy felesleges elküldeni szervizbe, mert az első dolguk az, hogy szétkapják a telót és meglátják, hogy szét van oxidálódva a belseje. Aztán lefényképezik, és összerakják a telefont, majd visszaküldik garanciamegvonással. Tehát, vagy vegyél egy új telót, vagy menj el egy SE szervizbe és kérdezd meg mennyiért csinálják meg. Aztán eldöntöd melyikkel járnál jobban.
2010. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor meg van a válasz ! Eddig tanácstalan voltam mivel nem volt semmi fogalmunk arról mi lehet vele ... de így már tudjuk ... és ez mitől van azt még le tudnád írni?

És egyértelműen új telefon ! Köszi szépen ( :

2010. szept. 4. 21:39
 3/3 anonim válasza:

Mármint az oxidálódásra gondolsz? Az attól lehet, hogy folyadék került bele, még akkor is, ha szerinted nem sokáig és nem sok. Nagyon érzékeny kütyük ezek. Néha elég nekik, ha esőben telefonálsz és belefolyik egyetlen kis cseppecske.

Van, hogy több ideig áll vízben és nincs semmi baja. Attól függ, hogy a folyadék melyik belső alkatrészét érinti. Lehet attól is, ha télen a hidegből bemész a meleg szobába és ahogy a szemüveg, a teló is bepárásodik.

Szóval igazán nem mindig tehet a hibáról a tulajdonos, ezért szoktak is háborogni az emberek, de a szerviznek nem feladata és nem is tudja megállapítani, hogy milyen eredetű folyadék került bele.

Remélem segíthettem!

Szívesen! =o)

2010. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!