Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egér kikapcsolása?

Egér kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Valamikor azt hallottam, hogy ha rövid ideig nem használja az ember a számítógépet, akkor nem érdemes kikapcsolni az egeret, mert állítólag a ki- és bekapcsolás jobban fogyasztja az elemet. Tudja valaki, hogy körülbelül mennyi ez az idő?
2021. nov. 21. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
1 óra
2021. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a segítségedet, akkor 1 órára nem kapcsolom ki az egeret.
2021. nov. 21. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyámat se tudom leszoktatni róla... A modern vezetéknélküli eszközök kikapcsolnak maguktól, ha kellő ideig nincsenek használva és bekapcsolnak, ha újra használod - pl kattintasz velük egyet. Teljesen fölösleges kapcsolgatni.
2021. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a segítséged, de úgy vettem észre, hogy nem kapcsol ki magától. Valahol be kell állítani?
2021. nov. 21. 15:20
 5/9 Argloss ***** válasza:
Erre így érdemben nem lehet válaszolni. Nem egyforma a fogyasztása a különböző típusoknak és automatikusan se kapcsol ki mindegyik eszköz.
2021. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Úgy vettem észre, hogy az enyém se kapcsol ki. Lehet, hogy valahol be lehet állítni. Megpróbálom megtalálni a választ a Google segítségével.
2021. nov. 21. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Te voltál aki régebben kérdezte hogy mennyi ideig megy egy egér egy feltöltéssel?


Ott ilyen több évig válaszokat kaptál, a helyes válaszokat pedig valaki kitöröltette. :(

Nem kellett volna elhinni a túl szépen hangzó értékeket.

2021. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Nem, nem én voltam.
2021. nov. 21. 16:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este bekapcsolva hagytam az egeret és reggelig nem kapcsolt ki. Most veszek egy új egeret, megpróbálok olyat ami kikapcsol automatikusan egy idő után.
2021. nov. 22. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!