Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az normális h az usb tv tuner...

Az normális h az usb tv tuner így felmelegszik?

Figyelt kérdés
Van egy usbs tv tuner, és alig ment 10 percet, de úgy felmelegszik. Kihúztam az antennát és annak is a dugója ami megy a tunerben tök meleg. Lehet így huzamosabb ideig nézni vele tv adást? Biztonságos? Én magamba arra gondolok elképzeltem hogy egyszer kigyullad :D
2021. nov. 21. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az USB-s TV-tunerben általában van egy - a gyenge antennajelet erősítő - integrált áramkör (LNA - Low Noise Amplifier), ami hőt disszipál, így - a tuner kis méretéből, zsúfoltságából kifolyólag - a hő könnyen átterjedhet az antennacsatlakozóra (ami fém, így jól vezeti a hőt). Szóval normális, hogy felmelegszik.
2021. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ezek melegszenek.

Alatta, fölötte 10cm helyet kell hagyni hogy a levegő szabadon áramolhasson körülötte.

Laptopoknál ez rossz hír: ki kell tolni az asztal szélére..

2021. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komoly ? Nekem 4 Tuner van bekötve és nem melegszik semmit .
2021. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!