Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Biztonságos használni a...

Biztonságos használni a Honeygain pénz keresésre és a Brave böngészőt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. nov. 28. 02:06
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
De Honeygain-ek stb alkalmazásoknak a netsebesség számít nem a CPU és VGA.
2023. febr. 3. 20:12
 32/46 anonim válasza:

#31 Meg a CPU sebessége is, mert ha lassú a processzor akkor nem sokat számít a normális net.

Egyik ügyfelemnél nemrég húztuk be a Telekom üvegszálát, neki is ilyen Tarr kft. netje volt kicsit jobb mint az Antenna-Hungária. Nem tudom milyen gyors neted van de én bepróbálnék egy 2GBps Telekomos internetet, azzal biztosan menni fog (Ha van lefedettség).

2023. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
Ha normális telefonod van normális processzorral akkor nem lesz gond, és persze net.
2023. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
Ez az alkalmazás gyakorlatilag az ADATAIDAT adja el az oroszoknak. Az is gyanús hogy nincs fent a play store ban az eredeti app, tehát megbukhatott a Google biztonsági "auditján", ami azért nem mondható semminek.
2023. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Ott van a Earnapp pawns app is bee network is azok fent vannak Google player is.


Honnan veszed Oroszórszágba megy az adat?

2023. febr. 4. 14:51
 36/46 anonim ***** válasza:

"Ez az alkalmazás gyakorlatilag az ADATAIDAT adja el az oroszoknak."

Tudom, hogy most menő ruszofóbnak lenni (ahogy NoÁr, a magát szervezetnek identifikáló személy is mondja: "mondjuk ki együtt: Putyin egy beteg állat!"), meg "Slava Ukraini", de azért ezt ajánlott lenne alátámasztani.


Ugyanis a Honeygain oldalán sehol sem találni információt a mögötte levő vállalatról, a domain adatai:

[link]

rejtettek, az egész hálózatuk az amerikai Cloudflare:

[link]

CDN mögé van rejtve.


A legközelebbi, ami talán(???) hozzá köthető, az egy Swarmbytes nevű amerikai cég:

[link]

alátámasztja az amerikai eredetet, hogy a Honeygain éves jelentése

[link]

főként amerikai ügyfelekről ír.

2023. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Akkor teljesen biztonságos az ingyenes alkalmazásokkal pénzt keresni.

Google is eladja adataikat Facebook nCore Netflix, csak egy megoldás van netet meg szüntetni és barlangba élni.

2023. febr. 4. 15:35
 38/46 anonim válasza:

#37 Vannak más kliensek amik mentesek a telemetriától és egyéb baromságoktól és adatvédelem centrikusak :)



#36 Tűzfal blokkolni kívánta, megnéztem a KIMENŐ címet mindjárt vagy 3 Orosz régióra mutatott, ebből mertem sejteni ezt, lehet nincs igazam :|

2023. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

"Akkor teljesen biztonságos az ingyenes alkalmazásokkal pénzt keresni."

Nem, mivel:

* nem nyílt forráskódú, nem/nehezen átellenőrizhető, nem tudni, pontosan mit csinál

* nincs auditálva független szervezet által

* nem lehet tudni, pontosan ki(k) áll(nak) mögötte (a Swarmbytes-ra történő utalásom csak teória), milyen módon működik


"Google is eladja adataikat..."

Ignoratio elenchi érvelési hiba.

Egyrészt attól, hogy a Google, a Facebook eladja az adatainkat, attól a Honeygain-nek - ami egyébként a weboldalán transzparenciát, átvilágíthatóságot igér(!!!) - még leinformálhatónak kellene lennie.

Másrészt a Google illetve a Facebook mögött behatárolható cégek vannak.


"csak egy megoldás van netet meg szüntetni és barlangba élni."

Mint a #38-as hozzászólásban is írják: vannak alternatívák.


"Tűzfal blokkolni kívánta, megnéztem a KIMENŐ címet mindjárt vagy 3 Orosz régióra mutatott"

Azt csak annyit bizonyít, hogy Oroszországgal is kommunikál, nem azt, hogy orosz tulajdonosa lenne.

2023. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Légy szíves nézz akkor ezeknek is utána:

Pi Network

Bee Network

EarnApp

Money Earn App

Pawns app

Peer2profit

TraffMonetizer

PacketStream

Brave pénzszerzés

[link]

[link]

2023. febr. 4. 16:41
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!