Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Arch Linuxot mennyi időközönké...

Arch Linuxot mennyi időközönként érdemes lefrissíteni a sudo pacman -Syu paranccsal?

Figyelt kérdés
Heti egyszer? Heti kétszer? Csak mert eléggé gyakran van frissítés.

2021. nov. 30. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Rolling Release kulcsszó kell neked.

Amúgy hetente szerintem elég.

2021. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Biztos, hogy arch linuxot szeretnél használni, ha itt teszel fel vele kapcsolatban kérdést?
2021. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%
Egyáltalán soha nem érdemes. Akkor kell, ha konkrétan azt akarod, amiről tudod, hogy akkor fog történni, illetve ha muszáj. Ami eddig rossz volt, az megjavulHAT, cserébe ami jó volt, az garantáltan elromlik. Te döntesz.
2021. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legjobb ha loop -ba helyezed. :-D
2021. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsold be az automatikus frissítést.
2021. dec. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se szoktam. Ha kell új program, lefrissíti a rendszert is magának. Egyébként havi egyszer elég. (Manjaro)
2021. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Én hetente szoktam, pénteken. Utána a hasznákt programokat megnézem, nem törnek-e, van pár auros csomag, ők hajlamosak rá. Így van egy boldog hétvégém, ha valami szarakodik.
2021. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!