Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fényképet,hogy lelhet átvinni...

BRÁNYI BALÁZS kérdése:

Fényképet,hogy lelhet átvinni számítógépről legegyszerübben telefonra?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy saját vagy más személy telójára.

Ha saját, akkor ha pl: facebook, google fotók stb a telón is van, akkor pc-n oda felrakod de van, hogy szinkronizálódik is és akkor a telón a megfelelő appban látod rögtön.

Ha mással, akkor megosztod az illetővel.

2021. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ha a fotót 1:1-be akarod átrakni, minőségromlás nélkül, akkor rádugod usb-n tárhelybe berakod, vagy ha van a gyártónak valami appja, vagy airdroid stb.. appok segítségével át lehet fáljokat másolni, attól függ mi a kényelmesebb és mi áll rendelkezésre.
2021. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Google drive-val szoktam ha a PC-m és a telefonom is wifi-re csatlakozik. A telón kiválasztom, hogy a számítógépemre szeretném feltölteni, a teló feltölti a drive-ra az PC-n futó app meg azonnal letölti.


Nyilván nem olyan gyors mintha wifi-n vagy usb-n jönne a cucc, de ha csak néhány képről van szó akkor nekem ez a legegyszerűbb.

2021. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mid van. Ha nincs se wifid se internetelőfizetésed akkor egy OTG pendriveon.

(ugyanez jó munkahelyen iskolában ahol a telefonod nem éri el a lan-t)


De én pl telefonról közvetlen másolok a NAS smb megosztására mindenféle filet (nemcsak képeket). Van választék, kinek mi a legjobb azt használja.

2021. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!