Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Udemy észreveheti, hogy...

Az Udemy észreveheti, hogy böngésző kiegészítővel letöltöm a videókat?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nagyon akarja, akkor igen :D

ui.: privátban átküldhetnéd, csóró vagyok megvenni :D

2021. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kifejezetten védem a szellemi tulajdont, ezért vettem meg és ezért nem kapod meg. :D

Saját felhasználásra töltöttem le, mert nem akarom a mobilnetet pazarolni, és csúnya módon, szolgálatban tanulni laptopról.

Amúgy meg 6.000 Ft nem sok.

2021. dec. 12. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudhatják, ha nagyon akarják. Én például egy fizetős, élő koncertre akasztottam rá a VLC-t, hogy vegye fel, lelőtték (mellette a lejátszás ment gond nélkül). De a képernyőrögzítés ellen nem véd semmi :) Ha már pénzt adok érte, hagy nézhessem már meg később is, ahogy a fizetős tévécsatornákról is legális a magáncélú felvétel, ha elő vagy fizetve rá.
2021. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok rá büszke, de én meg torrent oldalakról szoktam néha letölteni tutorialokat, sajnos még nekem sincs saját keresetem. Sőt, néha amúgy jobb is, van, mikor meg sem érte volna fizetni valamelyikért.

Szerintem simán észreveheti, tuti fel vannak készülve rá.

2021. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját felhasználásra szerettem volna letölteni a Udemy videókat, de már DRM védettek így megkerülős megoldással lehet őket csak letölteni, elég kacifántos módon (nem is sikerült megoldanom).


Még lehet refundot kérni a kurzusra, de nem adnak mert egy olyan üzenetet kapok, hogy: ÁSZF-be ütköző módon próbáltam meg letölteni a tartalmat, így nem áll módukban visszatérítést adni.


Szóval tudják ők nagyon jól, hogy mit csinálsz.

2021. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!