Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítsen gyorsan pls!?

Valaki segítsen gyorsan pls!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval nem rég vettem a Media Marktban meg a The Witcher Wild Hunt game of the year edition-t a barátomnak karácsonyra, viszont most derült ki, hogy nincs is ilyen cd olvasó cucca de a játék amit vettem egy dvd.. szóval az lenne a kérdésem hogy ezt is lehet-e úgy aktiválni ha nincs bent a dvd egy termékkulccsal? Régen volt hogy megvettem a simset ugyanígy és abban volt termékkulcs.. aztán gondolom ezt is meglehet így oldani de örülnék ha valaki segítene kicsit és elmagyarázná, hogy lehet-e így is telepíteni és ha igen akkor hogyan?



Ui.: Tudom felelőtlen volt, hogy így vásároltam meg a semmiből, kérdés nélkül de ez van így nem szeretnék ilyen válaszokat, hogy mekkora felelőtlen vagyok xd, csak az írjon aki tényleg tud segíteni. Köszönöm!



2021. dec. 17. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van a dobozán, ha kód van benne, és pl. valamelyik digitális áruház (Steam?) logója.
2021. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyedül csak a Gog.com van ott ami működhet..
2021. dec. 17. 15:05
 3/4 A kérdező kommentje:
*de erről sem tudok semmit
2021. dec. 17. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy digitális áruház (a CD projekt-é, ugyanaz aki a játék fejlesztője és kiadója), és van kódbeváltási lehetőség az oldalon. Ma már elég ritka, hogy egy játékot nem kell sehol aktiválni - nem csak egy lehetőség, hanem kötelező.
2021. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!