Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 helyreállít végtele...

Windows 10 helyreállít végtelenül, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, újra akartam telepíteni a gépemet, de amint a rendszer bejön, pl letöltöttem a chrome-ot máris újraindul magátol és csak helyreállítana de nem lesz jó már.., már több win10-et próbáltam feltenni többször is de nem jutok semmire. Szerintetek mi a hiba? Winchester lehet?

2021. dec. 17. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

"már több win10-et próbáltam feltenni"

Honnan töltöd le ezeket a rendszereket?

2021. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ncore.pro és a microsoft oldalról
2021. dec. 17. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor elsőre minden csatlakozást meg kell igazítani szerintem. (áramtalanítva, a kikapcs gombot is 10 másodpercig nyomd ha kihúztad a konnektorból) Gumikesztyű sem ártalmas...

MS-ről letöltött win10-et telepíts!

Ha utána is ez van lehet sakkozni...sajnos.

2021. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, csak azért gondoltam, hogy a windows jó mert több laptopot és ezt a gépet is pár napja talán egy hete telepítettem fel.

Azt mondták nekem, hogy a hdd miatt van mert így már nem boot csak tárol.

2021. dec. 18. 07:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Tipp: Telepítéskor töröld a C-t, + és a boot partíciót is (512MB kb), egybeolvadnak, és így indítsd a telepítést.

Lehet ez segít.

2021. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt is csináltam már nem jött be
2021. dec. 18. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!