Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a gépemmel?...

Mi történhetett a gépemmel? Egyszer csak eltűnt egy csomó mindenem.

Figyelt kérdés
Kb. 40 perce bekapcsoltam a gépemet, elmentem fürdeni, majd amikor visszajöttem, hogy sorozatozzak, kidobott a windows, kiírt egy hibaüzenetet, hogy a windows profilom nincs szinkronizálva, majd belépett újra és utána jött a meglepődés. Az asztalról mindent levett, tálcáról az összes ikonomat visszaállította, kilépett minden profilomból (chrome, teams, dc, steam, stb.). Ami a legjobban zavar, és fontos lenne az az, hogy a letöltések mappámból mindent kitörölt, azt írja teljesen üres a mappa. Ez probléma, mert fontos dolgok voltak ott. A lomtárban néztem, ott nincs. Mi történhetett? Van erre valami megoldást?

2021. dec. 19. 21:47
 1/5 anonim válasza:
Eredeti a win, illetve az aktiválókulcs?
2021. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, eredeti
2021. dec. 19. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Windows Defender, így védi meg a gépet? Soha nem bíztam benne, annál inkább a vásárolt licenszes vírusirtóban. Megnyitottam két oldalt és máris jelezte, hogy megfogott két JS/Adware-Adport A vírust!
2021. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy új profilod lett. W10 sajnos nem olyan,mint egy jó android profil. Bejelentkezni az outlook fiókoddal több gondot okoz, mint hasznot. Otthoni felhasználásra ezerszer inkább javaslom az offline fiók használatát.


A tartalmaidat megtalálod a C:/users/"felhasználóneved" mappában

(Magyar windowson az users mappát átnevezi felhasználók-ra)

2021. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
továbbra sem értem, hogy miért történt, de ez van, el kell fogadni. A letöltéseimet legalább megtaláltam, köszönöm #4-es.
2021. dec. 21. 17:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!