Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a laptopommal?...

Mi lehet a baj a laptopommal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az előbb bekapcsoltam, minden okés. Meg akartam nézni az időjárást, de kínai minden.. ez most mi? Tegnap még semmi baja nem volt, magyar volt, nem állítottam át semmit rajta..

[link]



2021. dec. 27. 11:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most újraindítottam és még mindig kínai:D... többi helyen magyar minden..
2021. dec. 27. 11:54
 2/13 anonim ***** válasza:

Tört windows?


Esetleg raktál fel olyan dolgot, ami kémprogramot tartalmazhat?

2021. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
start menü, gépház magyar?
2021. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Ez egy fura dolog, de nem annyira ritka. Pl. az én céges laptopom Németország időjárását mutatja. Ott a központi szerver. Ha minden más ok. akkor nincs baj. :)
2021. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tegnap letöltöttem egy magyarítást, de biztonságos oldalról. Mást nem töltöttem, csak netflixet néztem és youtubeot. Igen, gépház magyar és minden más is.
2021. dec. 27. 12:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen tört program, rendszer, crack, stb a gépen?
2021. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs semmi olyan dolog. Ha veszek játékot is azt csak Epic-en és Steam-en. Letölteni sem szoktam semmi olyat és nem is szoktam olyan oldalakat nézegetni. Csak facebook, netflix, yt és igazából ennyi. Plusz néha játszok is.

Bevigyem a számítástechnika boltba? Hátha tudnak ezzel valamit csinálni mert csak az a rész kínai.

2021. dec. 27. 12:52
 8/13 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Előtte írd be a start menübe:"Időjárás". Nézd meg, mi van beállítva.
2021. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Beállítottam a városomat, de alul még mindig kínai..
2021. dec. 27. 13:08
 10/13 HakapiszikMatyi ***** válasza:
A Win 10 egy nehéz téma. "Frissítési előzmények" beírásával megnézheted, mit frissített a rendszer. Itt a "Frissítések eltávolítása" lehetőségben eltávolíthatod ezeket. Próbáld ki, dátum szerint visszafelé, és mindig újraindítás. Vissza fog állni a korábbi helyzetbe. (Még manapság is sok a hibás grissítés.)
2021. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!