Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítettem a Firefoxomat,...

Frissítettem a Firefoxomat, azóta a Xiaomi hálózatára nem megy fel automatikusan a computer, csak a Samsungoméra? Miért? És hogyan lehet a Xiaomit is elfogadtatni?

Figyelt kérdés
Felismeri a Xiaomi Poco wifijét de rákattintva csak töltikézik aztán semmi. Nem kér jelszó frissítést semmit.

2021. dec. 28. 20:16
 1/1 A kérdező kommentje:

Súgó szerint haladtam:

Ha másik vezeték nélküli hálózati kapcsolatot kíván konfigurálni, vagy ha a választott vezeték nélküli hálózathoz nem tud kapcsolódni, a Kapcsolódó feladatok csoportban kattintson a Speciális beállítások módosítása gombra, jelölje ki a konfigurálni kívánt vezeték nélküli hálózatot, és kattintson a Tulajdonságok gombra.

Itt vezeték nélküli hálózatok felső fül. Rákatt a hálózatra hálózati kulcs beírása kétszer azaz a mobilnet jelszava. De hibaüzenet: a hálózati beállításoktól függően a jelszónak 40 bitesnek vagy 104bitesnek kell lennie. Ez elérhető 5 vagy 13 ascii karakter, illetve 10 26 hexadecimális karakter bevitelével. ...


Ez azért furcsa mert nem én adom meg a kódot hanem beírom ami a mobil hálózathoz járt.


Valaki tudna segíteni? Anyukámnak kellene mert sajnos addig nem tud netezni és így gyakorlatilag el van zárva e-kapcsolataitól, hírektől oldalaitól.

2021. dec. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!