Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok megtalálni valakit...

Hogy tudok megtalálni valakit a Facebookon úgy, hogy nem tudom a vezetéknevét?

Figyelt kérdés

Csak a keresztnevét tudom, de a képeiről felismerném. Ha csak a keresztnevét írom be, kb az első 20 ember után nem jelenít meg többet, így nem tudom tovább keresni se, pedig biztos hogy vannak még.

Kizárt hogy ismerőse lenne bármelyik ismerősömnek is



2021. dec. 30. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Város?

Hobbi?

Szeretett étterem, zene, akármilyen cég?

Egy program, amin részt vett?


Honnan ismered?

2021. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül nem tudok semmit. Benne voltam egy messenger csoportban humor témában csak tegnap tiltotta a facebook a profilomat és vissza szeretnék jutni az új profilommal. Ott volt admin és ráírnék hogy vegyen vissza, de senki másnak nem emlékszem a nevére a beállított becenevek miatt és konkrét ismerősöm sem volt ott tag
2021. dec. 30. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Csoportba bekéredzkedsz az új azonosságoddal (mondjuk egy thispersondoesnotexist fotó sose ártott), aztán látod a neveket.
2021. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De hogy csatlakozzak újra a csoporthoz ha nem tudok így senkit aki meg tudna hívni? Csak ez a bajom, ezért próbálom megkeresni az admint, neki legalább tudom az egyik nevét meg a képét
2021. dec. 30. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!