Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megtalálni egy...

Hogyan lehet megtalálni egy személyt az interneten (bármilyen elérhetősége jó lenne) ha csak a vezetéknevét tudom és van egy arcképem róla?!

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebook rákeresel a vezetéknevére és keresel egy olyan férfit/nőt aki hasonlít arra a képre.
2021. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszer említett egy várost hogy leugrott oda kikapcsolódni. Én végig néztem Facebookon a város megyéjében és az azzal érintkező megyékben az összes ilyen vezetéknevű személy Facebook profilját, és sajnos egyiksem ő volt. Próbáltam kép alapú keresést az arcképével a Google-on de csak a hajstílusában hasonlítottak rá a képeken szereplő személyek.
2021. máj. 18. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó nehezen. :-D

Főleg ha pl. Kovács, Kiss, Nagy... tehát gyakori a vezeték neve.

Esetleg ha lehet olyan ismerősöd aki ismerheti, annak FaceBook ismerősei közt nézelődhetsz, feltéve ha nem rejtette le mint pl. én is.

2021. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj köszi hogy szólsz, elírtam véletlenül. A keresztnevét tudom na 😔 csak annyira hiányzik nekem 😭 rengeteget sírok miatta. Már mindent megpróbáltam ami eszembe jutott és több napja próbálom megkeresni sajnos sikertelenül. Ezért kérem a ti segítségeteket
2021. máj. 18. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
sehogy
2021. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak a #3 által említett közös ismerős játszik, ha van olyan ismerősöd, aki ismerheti.
2021. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!