Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Drága videokártya?

Drága videokártya?

Figyelt kérdés

sziasztok egy új számítógépet szeretnénk venni magamnak egyetlen egy alkatrész hátráltat engem a videokártya


jelenleg egy asus rog strix rtx 2070 hajtok amit 2020 nyarán vettem 200k ért és most jelenleg 200k ért egy 1660 nem lehet kapni


jó tudom erős a 2070 de félek hogy 2022 re nem lesz elég és én nem szeretek kompromisszumot kötni

keretem 600k lenne de a duplája kéne hogy jó gépet össze lehessen rakni annyit meg nem adok ki érte mikor tudom nem is ér annyit


kérdésem meg annyi lenne igazából hogy tudom hogy rengetegen kérdezték én is olvastam de hátha valaki azóta többet tud hogy mikorra várható ár csökkenés videokártya terén ? mert ami most van az kész katasztrófa


egyébként boldog új évet minden kedves válaszolónak :)


2022. jan. 3. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, 3070-nek kell beleférnie az árkeretbe. Hardveraprót javaslom, és olyan teméket, amit tudsz regisztrálni gyártói garanciára. Mégnagyobb előny a magyatországi vásárlás, magyar garancia.
2022. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!