Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor lesz elérhető Magyarorsz...

XXNeonSmashXx kérdése:

Mikor lesz elérhető Magyarországon a Playstation Now?

Figyelt kérdés

Remélem minél hamarabb, egyébként Ausztriából már elérhető.

Most nem akarok VPNezni.



2022. jan. 4. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Évek óta használom VPN nélkül UK fiókkal. Senki se zár érte börtönbe, magyar bankkártyát elfogadja. Hol a probléma?
2022. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, gratulálok. Egyre több helyen olvasom, hogy sokan használják itthon. Egyszer én is eljutottam odáig, hogy US PS accountal már fizettem volna elő, de nem engedte. Nekiesek még egyszer, hátha külföldi regisztrált paypalhoz csatolt Revolut virtuális kártyával menni fog..vagy PSNow gift carddal.
2022. jan. 6. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A hozzád közel eső működik csak. US fiók nem fogadja el a bankkártyát, csak a brit. Ezek nem véletlenül működnek, hanem a Sony hagy ilyen kiskaput, mert csak jól jön a lóvé.
2022. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. :D
2022. jan. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!