Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyorsan SOS! Ha laptophoz...

Gyorsan SOS! Ha laptophoz pendrive-ot akarok venni ugye mindegy, hogy milyen márkája a laptopom, és mindegy, hogy milyen pendrive-ot veszek, mert minden pendrive jó minden laptophoz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
mindegy milyen pen drive. jo pc-hez es laptophoz is. az usb kimenet az szabvany tehat vehetsz barmilyet.
2010. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 8. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Kingstont vegyél, azok nagyon jók, ne valami kinai gagyit.
2010. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mert szerinted a kingstont hol gyártják??


elmondom neked hogy minden amit te márkás cuccot veszel / ruha műszaki stb./ azt is mind kínai rabszolgák készítik kínai gyárakban kínai alapanyagokból. csak egyikre márka névként egy multi neve kerül másikra meg nem. a termék attól még ugyan az.

2010. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jólvan utolsó, most leleplezted a nagy multikat. Grat! Hiába Kínában gyártják, attól még minden cégnek másak a minőségi elvárásai, ezért nem mindegy a márka. A kínaiak meg nem szart gyártanak, hanem olyat amilyet a megrendelő kér.
2010. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Kínában gyártják a Kingstont, de akkor is minőségi termék, míg a nevesincs "márkák" kínai írásjelekkel a kidobható kategóriába tartoznak.
2010. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a kommentemmel én is arra utaltam éppen hogy nem csak a gagyit hanem a márkást is kínában kínaiak gyártják.

éppen ezért a gagyinak nevezett se biztos hogy gagyi.

2010. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kaptam egy anyagot a havertől ilyen kinai írásjelekkel ellátott pentdrive-on, teljesen használhatatlan volt. A gépemnek semmi baja nem lett, szerencsére.
2010. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pont Kingston-t vettem XD XD XD
2010. szept. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!