Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez volt a kérésemre : Dell...

Ez volt a kérésemre : Dell Laptophoz minden számához/modelhez illesztöprogramok/Driverek - re volna szükségem, Windows 7-re. Honnan tölthetem le?

Figyelt kérdés

Ezt a válazt kaptam : http:support. Dell.com/support/downloads/ "Choose a model" alatt rámész, hogy "Select a model" és kiválasztod a saját laptopodat.

Szeretném ha volna aki megértene!ezen az oldalon rá katt. support.dell.com/support/downloads/

a Select a model - re de ott még utánna nem csak egy oldal van még hanem ,, sok ,,

azt kértem, hogy hol van az az oldal ahová a számot beirhatom, ezt kérném inkább !!!

Kérném szépen annak a személynek a Skype vagy E-mail cimét aki eddig válaszolt,

hogy végre tudjunk

értekezni illetve én is tudjak haladni, és ne csak egy oldalra előjutásra kapni a

választ a kérdésemre


... idáig sikerlt megint eljutnom a Model M5110 :


support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&l=en&s=gen&ServiceTag=&SystemID=INS_M511R&os=W764&osl=en&catid=&impid=


hol találom meg konkrétan a Drivereket mire kell Kattintanom ?


2011. okt. 2. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Gratulálok, megtaláltad a drivereket! Tudom, hogy nehéz az angol nyelv, de segítek. A Download felirat jelenti a letöltést.
2011. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!