Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a Samsung smart...

Hogyan tudom a Samsung smart tvre rákötni az asztali számítógépem?

Figyelt kérdés

HDMI kábellel összedugtam,de nem jeleníti meg a képet.Néztem youtubeon videókat,de azokat az opciókat amiket csinálnak bennük az én gépem szintén nem úgy jelenítí meg,ezért nem is tudom azokat elvégezni.Windows 10em van egyébként.Tud valaki valami egyszerű megoldási kulcsot erre? Mert olyan bosszantó hogy már ez is ilyen bonyolult…

Köszönöm előre is a segítséget



2022. jan. 6. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

asztalon jobb klik, képernyő beállítások, vagy start menüben rákeresel, ott érzékelnie kellene.

Több képernyő, ezen megjelző duplikálása menüt keresd.

2022. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a tv-re kötöd a gépet, bekapcsoláskor nincs más monitor bedugva, akkor meg kell jelenítenie.

Persze a tv-t is át kell kapcsolni, hogy azt mutassa!

Ha több monitorod is van, és magától nem ismeri fel jól, akkor be kell állítani.

2022. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Win+P
2022. jan. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hdmi kábellel 😆
2022. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a HDMI kábellel nem működött,ezért ma beszereztem egy VGA-HDMI átalakítót.Most jutottam el odáig hogy kipróbáljam,és így átmegy a kép,csak éppen kb. 10 másodpercenként elmegy 2másodpercre a kép,ami nem nagy buli. :( van valakinek tippje hogy ezt miért csinálhatja?
2022. jan. 8. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a HDMI-t kellene használni, különben sokkal rosszabb minőségű a kép.

Kipróbáltad, amit mondtam, hogy bekapcsoláskor csak a tv van rajta, más monitor nincs?

2022. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,de ugyanaz.El-el megy a kép időről időre…
2022. jan. 9. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:

De akkor már a tv működik!

A jel kimaradása a rossz windows meghajtóprogram miatt lehet.

Azt akkor frissíteni kell.

2022. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!