Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet leállítani az...

Hogy lehet leállítani az automatikus frissítéseket laptopon (win10)?

Figyelt kérdés

Szobát bérelek, így kissé elegem van abból, hogy a laptopom éjjelente frissít automatikusan (nem azért van stand-byon, mert lusta vagyok, hanem mert egy csomó dolog kell és nyitva hagyom), semmi beleszólásom...


Mivel SSHDDM van, volt már rá példa, hogy arra ébredtem rémülten, hogy zúg, mint állat, majdnem kivágtam a kukába, olyan mérges lettem.


Van rá bármilyen beállítás, hogy ne idegesítsen éjjel ezzel?



2022. jan. 7. 04:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Füldugó..?
2022. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit :)
2022. jan. 7. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Húzd ki az utp kábelt/kapcsold ki a wifit.
2022. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy tedd alvó módba, az még a villanyszámlának is jőt tesz.
2022. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Windows 10 alatt csak mókolással tudod kikapcsolni a frissítést. De úgyis visszakapcsolja magát.

Halasztani viszont tudod őket. A beállításokat a gépházban találod.

2022. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A helyzet az hogy neked NEM a frissítésekkel van gondod.

Hanem azzal hogy a frissítések után újra kell indítani a gépet. Havi 2 alkalommal jön frissítés. Tessék ezek után -még nappal- újraindítani a gépet. És akkor nem fog éjjel elindulni.. :)

2022. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alvó módban indul el sajnos... amúgy ja, én reméltem, hogy van rá valami megoldás, de ezek szerint WIN10-nél nem lehet. Nem lenne baj a havi 2 frissítéssel, de már azt sem írja ki, hogy mikor akarja, és hogy halasszam el. Volt hogy 3x azt mondtam majd máskor 4. Alkalomra nem érdekelte a véleményem. XD Amúgy algoritmusra működik ez is biztosan, tudja, hogy hajnal 2-4 között nem használom a gépet szóval beütemezi magának.
2022. jan. 7. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem halasztgatni kell, hanem újraindítani...
2022. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!