Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet belelépni egy...

Hogy lehet belelépni egy androidos eszközbe internet segítségével?

Figyelt kérdés
szóval, lenne egy olyan problémám, hogy betört a telefonom kijelzője és teljesen befeketedett. Rajta vannak a képeim és le szeretném őket menteni, viszont ha rádugom a gépre csak tölt, mert engedélyezni kellene először a telefonon az usb fájl átvitelt. Arra gondoltam, hogy talán ha egy interneten vannak a géppel akkor valahogy be lehetne lépni a rendszerébe. Azt tudom hogy két gép egy interneten van, amihez kábelen keresztül kapcsolódnak, akkor bele lehet lépni egyik gépről a másikba hálózaton keresztül. (Nem vagyok nagy infós, viszont gyorsan tanulok, ha valaki elmagyarázza) Vagy valakinek van valami más ötlete?

2022. jan. 15. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet így egy eszközbe belépni, bármiféle jóváhagyás nélkül automatikusan. Van, ahol még külön segédprogram is kell hozzá. A telefonoknak márka szerint szokott ilyen szinkronizációs programjuk lenni, de esélyes, hogy az első használatkor a telefonon is el kell végezni egy műveletet.

Ha nem használtál felhőbe mentést vagy nincs külön memóriakártyára mentve a tartalom amit át lehet rakni egy másik eszközbe, és biztonsági mentésed sincs a tartalomról, akkor beszűkülnek a lehetőségeid (kijelzőcsere, vagy akár ugrott minden).

2022. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni, ugyan úgy engedélyezni kell. Én még mindig ezért használok mikro sd kártyát, adat tárolásra telefonon is. Hasonló problémával szervízbe vittem, annyit csináltak, h újra indították, hosszan nyomták a hangerő és zár gombot, és gép egyből látta mint adattároló. (doogee 5pro telónál volt így, 2 éve)
2022. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!