Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon hol láthatom hogy...

Facebookon hol láthatom hogy ki követ?

Figyelt kérdés

Szeretném megnézni hogy engem ki követ facebookon és hogy én kiket követek.

Mert volt egy illető akit bejelöltem aztán megnéztem hogy vissza jelölt-e de már csak az volt ott hogy én követem őt. Pedig én csak ismerősnek jelöltem. Aztán most pedig egyszerűen nem tudom kikövetni.



2022. jan. 27. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia menj rá a saját profilodra, azután a Saját Névjegy adataid megtekintésére és ott benne a saját névjegy adataidba görgess végig az ujjaddal és megtalálod a követéseket és ott lesznek azok az emberek is, akiket te ismerősnek jelöltél.


De a követőid, akik téged jelöltek be ismerősnek és azonban te nem igazoltál vissza nekik, akkor azok automatikusan követik a te Facebook profilod tartalmát, ha az adatvédelmi beállításokban engedélyezted, hogy ki láthatja a dolgaidat-> ki követhet téged? És ott az ismerősöket átállítod mindenkire, azaz nyilvánosra.


Ha pedig akit írtad, hogy bejelölted ismerősnek, azután meg, hogy követed úgy tudod kikövetni, hogy rányomsz a követed feliratra és azután követés leállítása és kész.

2022. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!