Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég beszélgettem valakivel...

Nemrég beszélgettem valakivel Facebookon. A Messengerben látom őt online, de a profilja, illetve a profiljának a hivatkozása eltűnt. Eltűnhet úgy egy profil, hogy amúgy Messengeren látható az illető?

Figyelt kérdés
Akárhogy keresek rá, a Facebook kiad a nevére több találatot is, de őt magát nem. Olyan, mintha a profilja nem is létezne, holott a Messengerben látom, ha online van, vagy hogy mikor lépett be utoljára. Korábban lementettem a profilja címét, de azt írja ki a Face, ha beírom, hogy "Elképzelhető, hogy a hivatkozás, amelyre kattintottál, már nem érvényes, vagy az oldal olyan célközönség számára látható csak, amelybe nem tartozol bele". Ez mit jelent? Pár ismerősömet megkértem, hogy keressen rá a profilra, de senki nem találta meg, tehát nem vagyok nála tiltva, hiszen akkor amúgy sem látnám őt online a Messengerben. Ráadásul a száára tök ismeretlen ismerőseimet sem tilthatta le, mert ugye nem ismeri őket.

2019. ápr. 21. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Be lehet úgy állítani fészen, hogy ne lehessen rákeresni egyáltalán.

Az is lehet, hogy messengeren telszámmal van regisztrálva, így nem függ össze a fész fiókjával.

2019. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a következőt tenném:

kijelentkeznék a Facebook-ból (és törölném a beállítást, hogy "legyek automatikusan bejelentkezve"

Kijelentkezés után böngészőt csukd be, majd indítsd újra.

Másold be a hivatkozás címét.

Ha most bejön, akkor nagy a valószínűsége, hogy tiltva lettél...

2019. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Látom a szövegértés nem az erősséged. :)

“Pár ismerősömet megkértem, hogy keressen rá a profilra, de senki nem találta meg, tehát nem vagyok nála tiltva”

Az elsőnek igaza van egyébként.

2019. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a mondat elkerülte a figyelmemet, nem a szövegértéssel volt probléma.
2019. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Facebook április 14-én teljesen leállt. Európaszerte nem volt elérhető. A Messenger működött, de a fiókok nem. Előtte látható volt a profil, a leállás után pedig már nem. Írtam ma a Facebook-nak az anomáliáról, úgyhogy várom a válaszukat.
2019. ápr. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!