Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rajzfilm szinkronizálás?

Rajzfilm szinkronizálás?

Figyelt kérdés
Lenne egy 26 részes rajzfilmsorozat,ami arab nyelven van fent a youtubeon. Valaki ebben tudna segíteni,hogy ezeket a részeket (26 video) magyar feliratozással láthassam? Akár ha létezik feliratozó program úgy hogy az arab beszédből magyar feliratot képes csinálni,akár ha valaki értene hozzá és meg tudná ezt csinálni. Ha lehetetlen,elnézést,hogy kiírtam a kérdést.
2022. febr. 2. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez egy arab rajzfilmsorozat?
2022. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Japán rajzfilmsorozat. De valaki arab nyelven feltöltötte az egészet a youtubera. Felirat nincs arabul sem. Róla van szó:



https:// www.youtube.com/playlist?list=PLeSjzI2F-gdCGs4Zm7iXSIRI4fsw6Nu0f

2022. febr. 2. 09:30
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem értem,eddig működött a link. Nem tudom,mi a baj.
2022. febr. 2. 09:32
 4/18 anonim ***** válasza:
https:// után nem kell szóköz. Nélküle működik.
2022. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Rendben.
2022. febr. 2. 09:51
 6/18 A kérdező kommentje:
A Csizmás kandúr 26 részes 1992-ben készült japán rajzfilmsorozat ez a link.
2022. febr. 2. 10:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha egy torrentoldalról leszeded a magyar fordítását, ha fent van.
2022. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De arab nyelven találtam meg az összes részt a fenti linken (véletlen tett szóközt,ami nem kellett volna). Felirat nincsen. Ha valaki lenne itt,aki tudna segíteni szinkronizálni magyar felirattal,köszönöm.
2022. febr. 2. 10:16
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne Youtubeon keresd, ott leszedik a rajzfilmeket amiken szerzői jog van.
2022. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Amit szeretnél, szerintem esélytelen. Persze léteznek beszédfelismerők, a youtube is tud ilyen automatikus feliratozást bizonyos nyelveken, de pontatlan, és ezt fordítja tovább google fordítóval, aminek a végeredményét ugye nem kell részleteznem, hogy milyen használhatatlan lesz.


A 9-10. rész kivételével mindegyik elérhető magyar szinkronnal is, én tuti nem vacakolnék az ilyen elképzelésekkel.

2022. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!