Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kezdő webfejlesztő vállalkozók...

Kezdő webfejlesztő vállalkozók! Nektek milyen gyakran, és milyen mennyiségű munkátok van?

Figyelt kérdés

Olyan webfejlesztőkre lennék kíváncsi, aki az elmúlt 1-2 évben a nulláról kezdték el mint egyéni vállalkozó és weboldalakat készít.

Ha havi bontásba nézzük, átlagosan mennyi munkátok van? Konkrét bevételt természetesen nem várok el senkitől, csak hogy nagyjából mennyi munka van egy hónapban.



2022. febr. 4. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 47 feladat van a redmine-ban most. Bár ez az adat nem tudom mire használható. Konkrétan nehéz definiálni ezt, mivel ezek között van olyan is ami low prio szóval lehet ebbe a hónapba kerül rá sor, de ha beesik fontosabb task akkor csak jövő hónap.


Szóval inkább úgy fogalmazok, hogy ki tudom tölteni a napi 8 órát, bár nem szoktam, mert az adminisztráció, levelezés, stb... szintén idő, tehát inkább olyan 6 óra munka, 2 pedig "fingreszelés".

2022. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves #1! Megkérdezhetem, hogy milyen munkáid vannak? Gondolok itt wordpressrr, vagy teljes 100% programozásra.. Illetve külföld vagy belföld :)
2022. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!