Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit kell ahhoz tudni, hogy az...

Mit kell ahhoz tudni, hogy az ember sufni webfejlesztő egyéni vállalkozó lehessen?

Figyelt kérdés
Vidéken végeztem egy kis egyetemen egy jó ideje. Pest nem vonz annyira, illetve tudom, hogy a Junior pozíciókra nem vagyok elég jó. És meló mellet nem is igen leszek (rendszergazda) vagyok. Viszont szívesen lennék inkább webfejlesztő. Mit kell tudnom a szakmában, hogy vérpistikeként el tudjam ezt kezdeni?

2019. aug. 12. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Először is ha Junior szinten se vagy, akkor nagyon jól el kell tudnod adni magad referencia nélkül. Ha van referenciád az már egy nagy előny. Illetve nyilván jó helyeken kell hirdetned magad.


Másodszor itt egy roadmap ami segít megtanulni a szükséges dolgokat:


[link]

2019. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha egyéni vállalkozó akarsz lenni és még nem vagy junior szinten, akkor tanulnod kell kezdésnek
2019. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!