Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lassú a...

Szerintetek mitől lassú a számítógépem? Már az Internetet sem tudom használni rendesen, egyéb programokat pedig végképp nem.

Figyelt kérdés

Amiket szeretnék használni:

-Edius 7

-Adobe Lightroom

-Internet

Játékra nem használom.


Rendszeradatok:

Processzor:Intel(R) Core (TM) 2 Duo E8400 3.00 GHz

RAM: 4,00GB

64 bites operációs rendszer


Kitakarítottam, nem poros. Elegendő szabad hely is van rajta, használom a CCleanert is.

Kérlek adjatok tanácsot mit tudnék tenni, hogy gyorsabb legyen? Tervben van a csere is, ajánljatok helyette másik gépet, milyet érdemes vennem?


2022. febr. 16. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Formázni, majd törölni a rendszer partíciót - majd teljes újratelepítést neki.

Nem fizikailag van ugyanis tele szeméttel, hanem virtuálisan :)

2022. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami csodát vársz tőle..?

Ha nem XP van rajta akkor megis van az egyik ok.

2022. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég régi, én eladnam alkatrésznek, amiért még hajlandó valaki pénzt adni, és építenék egy újat.
2022. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"RAM: 4,00GB"

Ha Win10-ről van szó, ezzel meg is válaszoltad a kérdésedet.

Meg persze gondolom, "természetesen" rendszergazdai fiókból használod, "természetesen" komolyabb antivirus nélkül, így pedig nem nehéz a rendszert akaratlanul is elrontani.

2022. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Windows 7 van rajta, nem várok tőle csodát, kb 4 ève vettem a gépet, akkor gyorsabb volt mint most, azért is tettem fel a kérdést, hogy mit tudnék tenni, hogy jobb legyen. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2022. febr. 16. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Cseréld le a csurig teleírt töredezett 5400-as HDD-t egy SSD-re és tisztán installáld újra a win-t...
2022. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SSD + szerezz bele egy quad procit....
2022. ápr. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!