Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy HP deskjet 2320...

Vettem egy HP deskjet 2320 nyomtatót. Letöltöttem a HP Smart alkalmazást. A nyomtatóm elromlott és kicserélték egy ugyanolyanra és az újat már nem engedi beállítani az alkalmazás. Miért?

Figyelt kérdés
De valmiért nem tudom ezt az új nyomtatót beállítani. Amikor a nyomtatót ki akarom választani az elérhető nyomtatók listájából, hogy beállítsam, azt írja ki, hogy offline. Peddig be van kapcsolva és csatlakozik is. A nyomtató adatainál is azt írja, hogy aktív és csatlakoztatva. Mégsem tudom hozzáadni az offline jelzés miatt. Mi lehet az oka?

#nyomtató #HP smart alkalmazás
2022. febr. 17. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben eltávolítanám a driverért (újraindítás), és újra telepíteném.
2022. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen nyomtatóm. Úgy cseréltem. Egy tábla Milka csokit kért érte a tulaj. De nekem csak a szkenner miatt kellett. Az eladó azt mondta, hogy elege van a hetente beszáradó patronokból. Vett egy lézert.

Csak azért írtam ezt ide, hogy figyelj oda rá, hogy legalább hetente nyomtass egy feketét, meg egy szineset, mert be fog száradni a patron.

2022. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is, nem szükséges nagy képet nyomtatni, elég egy 2x2 cm teszt kép is akár. Megszoktam festék-szórózni is a képet, hogy jól megdolgoztassa a fúvókákat a három alapszínnel.

Pl [link]

2022. febr. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rojita válasza:
Most vettem én is ugyanilyen színes nyomtatót. A youtube-on találtam több segítő videót a beállításhoz. A szkennelt kép szép színes lett, de az elmentett dok-t, a szg-ből már nem nyomtatja ki. Akár csak 1 db-, akár több papírt teszek bele, - csak hörög.
2022. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!