Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefonra van olyan alkalmazás...

Telefonra van olyan alkalmazás ami ugyanolyan mint a youtube csak videót nem tölti be?

Figyelt kérdés

Zene halgatásra szeretném használni mert ha a videót is betölti mellé akkor mobilnettel elég nehezen tölti be.

Ha jól tudom Play Áruházba van valami olyasmi, hogy MusicTube csak van belőle egy csomó és nem tudom melyiket érdemes használni.

Letöltöttem vagy 5-öt egyik se működött valami tökéletesen.



2017. máj. 10. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

mpv

[link]

2017. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LubbockSan válasza:
100%

Van, google playen nemigen van fent (ennek oka hogy a youtube google alvállalat és így próbálják védeni ami az övék)


tubemate.net

évek óta használom, videóként több felbontásban, hangban több formátumban játszhatod le tetszőleges vagy beépített zene/vidólejátszóval vagy töltheted le. Rendkívül gyors,hasznos megbízható. ja és nem csak youtube hanem bármilyen oldal vidóit(90%<) letöltheted vele.

2017. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!