Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Intel Pentium Silver N6000 és...

Intel Pentium Silver N6000 és és Intel Pentium Quad-Core N6000 1.1 között különbség?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék vásárolni és a Silver gépnél volt egy informatikus válasza, hogy letesztelte, a gép jól működik ha egyszerre egy mindnet csinálsz, ha többet akkor lefagy.

Mennyivel másabb a Quad-Core? Az is ugyanúgy lefagy ha több mindent szeretnék csinálni?

A Silver laptop: Acer Swift SF114-34-P7MB14

Quad-Core: Acer Swift SF114-34-P3ND


2022. febr. 17. 19:30
 1/7 szántóvető ***** válasza:

a 2 proci valójában 1 mert ugyanarról van szó,jó nagy hülyeséget mondtak róla.vagy csak ugrattak mert ennyire nem lehet hülye egy infós.

"ha egyszerre egy mindnet csinálsz,ha többet akkor lefagy."-ez is marhaság.

2022. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van különbség a között? Ha a Silver lefagy akkor a Quad-Core is valószínű, hogy ugyanaz?
2022. febr. 17. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, nem érted? A második ("Quad-Core") elnevezés hibás, elavult.
2022. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

N sorozatú cpu-val szerelt laptopot NEM veszünk. Ha mégis, utána a falba verjük a fejünket a saját hülyeségünk miatt.

Az informatikusod menjen inkább kertésznek.

2022. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Te ne vegyél, ha neked csak erőmű felel meg, más meg nyugodtan vehet, ha tisztában van a képességeivel. Én ezeknél gyengébb gépeken is gond nélkül használtam Windows 10-et.
2022. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 - használd. Én meg abakuszon tologattam a golyókat. Mekkora ember vagyok!

Hallod, nem erőmű kell, ne forgasd ki a szavai, egyszerűen fogd fel, hogy a gyenge órajelű celeron cpu-k alkalmatlanok mindenre! Azért készültek, hogy picsapénzért eladhatóak legyenek ezekbe az alsókategóriás lomokba. Fsznak kell, hogy még egy youtube is akadjon?! 100-ból 100 gépnél szembesültem ezzel, és még az ssd meg +ram se segít rajta, mert egyszerűen a cpu a szűk keresztmetszet. És amikor erre az user rájön, majd csereberélni akarja a cpu-t valami jobbra, és rájön, hogy az fcbga1338 slotba kizárólag N-es cpu kerülhet, úgyhogy az életbe nem lesz jobb gépe, csak ha ettől megszabadul jókora bukóval. Ennyire egyszerű. De te csak forgasd ki a szavaimat :D

2022. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem sosem akadtak a videók. Igaz, nem 4K felbontásúakat nézek, csak Full HD-t... és még ilyenkor sem pörgött a 100% közelében sem (dedikált videokártya nélkül). Mellesleg ha annyira rosszak lennének, sorban vinnék vissza őket, emiatt le is állnának a gyártással. Ezeknél sokkal gyengébb régi processzorokat is használnak idegeskedés nélkül. A régi asztali gépemben lévő pl. még 1000 pontot sem kapott a PassMark-on, ezek 2-4000 körül mennek. Egy újabb i3 sem kap sokkal többet, régebbiekről nem is beszélve. De legyen tied az utolsó szó :)
2022. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!