Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy laptopom amihez...

Van egy laptopom amihez eredeti Windows 7 van, de csak egy telepítő kód van hozzá alapból, CD az nincs. Az eladó azt mondta netről le kell szedni a 7-et. Na de honnan?

Figyelt kérdés
próbáltam már pár helyről de nem lehetett de már nem tudom honnan próbáltam
2010. szept. 12. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha legális a felrakott Windows, akkor neki kell hozzá biztosítani a támogatást és/vagy a telepítőlemezt.

Tört Windows-okkal meg ne foglalkozz.

2010. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor max a támogatás van meg...

de ez msot hogy van? nem értem...akkor most megvettük feleslegesen a géppel az op. rendszert? soha többé nem lesz eredeti ha újra akarom rakni? :/ ez így nagyon nem jó... mert 20 ezerrel fizettünk többet

2010. szept. 12. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Az sincs ezek szerint, ha a netről letöltésre buzdít.


Az OEM verziók problematikusak sok szempontból, az egyik, hogy elvileg előre telepítve is terjeszthetők, telepítőkészlet nélkül. Tehát, hogy nincs CD az még rendben is lenne. (Egy frászt van rendben persze, úgy értem jogszerű.)

Ha a bolt nem működik együtt,és nem vállalja a supportot, akkor lépj kapcsolatba a Microsofttal.

2010. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg a Win7nek előtelepítettnek kell lennie a gépen, és kell lennie egy rejtett rendszer visszaállító partíciónak.

És nem, nem adják már hozzá a Win7 DVD-t. Sok boltban vehetsz hasonló szoftvert. Kicsengeted a pénzt és kapsz 20 számjegyet. Neked kell a többit beszerezni.

2010. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kérj tanácsot innen:

[link]

2010. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nézd meg nincs e rajta az egyik partición a telepító cucc
2010. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs rajta
2010. szept. 16. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!