Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon belassult a laptopom...

Nagyon belassult a laptopom internetezés közben..mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Február elején a Steam-ről letöltöttem egy 1997-es Disney retro játékot. Utána kezdtem észre venni, hogy a Crome-om internetezéskor nagyon belassul. Vírusirtóztam (Avast, Eset, Defender) de egyik se talált vírust. A Crome-omat újra telepítettem, bár igaz, mikor letöröltem az elmentett adatait megjegyeztettem. A Steam-et teljesen letöröltem a gépemről.

Mit tudnék ilyenkor csinálni, hogy újra gyors legyen a gépem? Esetleg valaki tud valami jó víruskereső vagy trójai kereső programot?



2022. márc. 7. 09:06
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ccleaner


automatikusan futonprogikat nezd at


ha semmit nem talalsz

csak ujratelepites maradna

ezt kiprobalhatod masik hattertarral is hogy valojaban ne ujra hanem csak telepitsd probakepp tisztan

mert ha ugy is fent all problema akkor lehet valami hardverhiba jott elo


ha nem akkor meg ujratelepites marad csak

2022. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, a ccleanert is már használtam. Utána se történt változás.

Ép az újratelepítéstől tartottam. :( Akkor lehet, hogy nem marad más választásom.

2022. márc. 7. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
használj Linuxot :)
2022. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!