Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék vásárolni,...

Laptopot szeretnék vásárolni, milyen paramétereket vegyek figyelembe? 100ezer körül kapnék már nekem megfelelőt, vagy felejtsem el? (többi lent)

Figyelt kérdés

AutoCad, esetleg még ArchiCad, Corel Draw, Photoshop, és rengeteg szöveges + Excel anyag. Ja és Internet (böngészés, olykor-olykor filmnézés, zenehallgatás), CD/DVD írás. Nagyjából ezekhez kell. Egyszóval döntö többségében dolgozni fogok rajta, úgyhogy kell a megfelelő sebesség és megbízhatóság.

Játékot nem tervezek futtatni rajta, filmeket sem szeretnék letöltögetni róla.


Már 80ezrekért is hirdetnek laptopokat... Nézegetem, mekkora a memória, processzor, Ram, meg Rom - de nekem ez sajnos kínai.


Van már itthon asztali gép, de azon többen osztozunk, ezért kéne egy plusz laptop. Az asztali géphez van internetelőfizetés, tehát ha jól tudom, valami router segítségével a laptopról is tudnám használni a netet. Ilyenkor lehet egyszerre netezni a laptopról és az asztali gépről is? Vagy ez lecsökkenti a net sebességét?


Megköszönném, ha adnátok pár tanácsot, milyen paramétereket vegyek figyelembe. Persze aztán elmegyek egy boltba, csak jó lenne addigra kicsit képben lenni, ne tudjon teljesen palira venni az eladó.


2010. szept. 13. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
2010. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!