Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winchestert szeretnék...

Külső winchestert szeretnék venni, segít. Enétek kiválasztani nekem egy megfelelőt?

Figyelt kérdés

voltam múltkor a media marktban megnéztem. de ott 50 000Ft körüli árak vannak. az interneten amikor megnéztem alig 10-20 ezerért lehet rendelni. tehát rendelni szeretnék ezek szerint.

amiért segítséget kérek az az mert nem értek hozzá és láthatlanban félek megvenni.

először is 1TB- kellene

az Usb mindegy mert nincs 3.0 ás USB-m de ha lehet akk nem baj ha olyanja van. sose lehet tudni mi lesz a jövőben.

aztán kicsi legyen és fekete. tehát ne keljen hozzá 5000 zsinór hogy bedugjam áram alá meg USb be is.

tehát egy ilyen kis zsebben elférő lapos kellene amit csak be kell dugni. tehát hogy a zsebemben is elférjen.

és mint az árat is mondtam ne ilyen idétlen media markt árakat mutassatok mert simán árulnak 10 000Ft körül is. csak nem tudom mit nézzek a leírásban, szóval félek hogy nagy lesz és bekell dugni áram alá is. légyszi linkelnétek nekem ilyen külső winyót? mindenkinek megy érte a like majd :)


2011. aug. 6. 23:15
 1/9 A kérdező kommentje:
csak USB-s legyen sata nincs a gépemen. ( laptopom van)
2011. aug. 6. 23:16
 2/9 Argloss ***** válasza:

Általában a 2,5"-os méretűekhez nem kell külön energia.

Itt van mondjuk ez:

[link]

2011. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A media-t, tesco-t, ilyeneket nagyon hamar felejtsd el.

Drágák és szarok.


itt egy oldal, elég olcsó, nézz szét:


[link]

2011. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 2,5" külső merevlemezekhez nem kell semmilyen különleges tudás, csak rádugos a gépre az USB-t és megy. USB 3.0 szabványt tudó vinyók akár 4-5 ezer forinttal is drágábbak úgyhogy gondoldd meg jól kell-e az egyenlőre neked, viszont szintén 4-5 ezer forinttal drágábban meg lehet akár 1,5-2 TB-s kütyüket is kapni, ha jól választassz, ez is megfontolandó. Én külön boltot, márkát vagy típust nem ajánlanék, használdd inkább valamelyik ár-oldalt (argep.hu, arukereso.hu), ha meg bajba vagy akkor nyugodtan írhatsz ide vagy rendelés előtt vedd fel a kapcsolatot valamelyik céggel akinél van a keresett termék, a legtöbben szívesen segítenek.
2011. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a 3,5 ös az mennyire nagy ?
2011. aug. 7. 00:16
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


ehhez mit szoltok?

2011. aug. 7. 00:22
 7/9 Argloss ***** válasza:
Hmm, amit én írtam az olcsóbb, USB3-as és dupla akkora a puffermérete. Bár pár milliméterrel nagyobb és 10grammal nehezebb.. Toshibának nem ismerem a merevlemezeit, Western Digitallal viszont még nem volt gondom, pedig több is van belőle. Bár nem külső merevlemez...
2011. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 3,5" az a hagyományos belső merevlemez mérete, szóval nem sokkal nagyobb, kb. mint egy jégkrémes-doboz. A nagy különbség súlyban van (2,5": 200-500 gramm, 3,5": 400-1000 gramm). Ja meg árban (2,5": 20.000 HUF, 3,5": 15.000 HUF). Szóval ha nem a retikülödben akarod cipelni a külső merevlemezed és fontos az ár akkor mondjuk ilyesmiket érdemes nézegetni:

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha az alaplapod tudja kezelni az usb 3.0 át, akkor mindenképp olyan külső merevlemezt vegyél, ami 3.0 ás.

10x olyan gyorsan tudsz majd másolni, ami igen csak nem mindegy. 4-5e forintot simán megér.


Másik... samsungot ne vegyél. 20 éve volt nekem 5db. 4 teljesen tropára ment, 1 pedig a halál küszöbn van, a dragon ball összes része van rajta... :D

2011. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!