Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo, Dell, Asus vagy...

Lenovo, Dell, Asus vagy esetleg Hp?

Figyelt kérdés

Egy itteni kérdésemben a tanácsok hatására úgy döntöttem, hogy elhalasztom a laptop vásárlást tavaszra. Oké, még nincsen Tavasz, de foglalkoztat egy igen fontos kérdés.

Én olyan laptopot szeretnék, amely nem pukkan ki 2-3 év alatt. Nem mindegy hogy az adott laptop milyen cuccokból van összerakva! Jó példa erre a Fujitsi siemens amilo pro 8010, vagy egy sony aio (rem jól írtam) és a többi olyan laptop, amelyek még akkor is biztonsággal mentek, amikor egy acer rég kipukkant. Nekem az acerem egy év után kijelző cserére érett, mert elsötétűlt. rá 2 évre pedig állandóan kifagyott. Ehelyett a fentebbi márkákon beüli típusok , némelyik még ma is megy.

Nem szeretném a szátokba adni a választ, de Dell laptopokkal szemezek, bár kicsit drágábbak mint Pl. egy Lenovó. Nekem a jó minőség fontos, tartósság szempontjából! Szóval nem szeretnék egy szedett vetett kínai vackokból összerakott parasztvakító szart venni, ha már veszek egyet. Milyen márkát vegyek???


2022. márc. 14. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott a hp probook/elitebook,dell xps lenovo thinkpad stb.. sajnos vagy nem sajnos a minőség pénzbe kerül tehát ne full műanyag laptopot keress olcsón.
2022. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy Dell Latitude-öm, szerintem elpusztíthatatlan. Az egyetlen hibája három év alatt, hogy zárlatot kapott az aksija, de az is az én hibám volt és maga az eszköz azt is túlélte. Leejtettem, cipelem magammal mindenhová, de még mindig bírja a strapát :D
2022. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

-

Nagyon remélem, hogy lesz még valaki aki ír valami infót a kérdésemmel kapcsolatban.

2022. márc. 15. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:

1: Mi az a full műanyag laptop???

Én egy gamer laptopot szeretnék, olyan márkát, ami önmagában tartós és megbyzható, amelyik nem rak össze szart. Az ár most nem kérdés, az másodlagos, a lényeg, hogy ha már laptopot akarok venni, ami nem olcsó, akkor már a lehető leghosszabb távra.


Valaki tud ehhez hozzá szólni még? Vannak itt elég profik, akik ennél sokkal macerásabb kérdésre is NAGYON profi tudással válaszolnak :)


NOS?

2022. márc. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!