Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két gép közötti gigabit...

Két gép közötti gigabit kapcsolat beállítása hogyan történik?

Figyelt kérdés
Épp azt próbálom kisilabizálni, hogy két gép között közvetlen kapcsolatot csinálok cat 5e és cat 6os kábellel, hogy melyik hogy teljesít, és hogy majd switchen keresztül mit fog elérni ( a switch elv 100-as, de ment már sokkal gyorsabban is, ezt persze nem értem miértxD) Amúgy hálózat fejlesztő a szakmám, de ez most vlh nem tiszta, hogy miért nem állnak be gigabitre.
2010. szept. 13. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1. "a switch elv 100-as"


2. Nagyfrekvenciás átvitelnél ÁRNYÉKOLÁSt szoktak használni, és minőségi vezetéket, nem gagyi kínait.

2010. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a switch az nemképes a 100-asnál nagyobb sávszélességre. De a cat5e és a cat 6 az már a gigabitre van kifejlesztve elvileg. De mégis csak 100 megabittel megy. Erre lennék kíávncis, hogy hogyan tudom fel kanyarítani 1000-re.
2010. szept. 13. 16:04
 3/3 anonim válasza:
a switch egyértelműen lekorlátozza, de valamelyik gépben valószínűleg nem gigabites hálókártya van
2012. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!