Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon sok képem van amiket...

Nagyon sok képem van amiket már kb 10 éve nem válogattam ki, nagyon nagyon sok felesleges van közötte. Más hogyan bírja ezt megakadályozni, hogy ne gyűljön annyi össze?

Figyelt kérdés
Ti hol tároljátok a képeiteket? Van valami tippeket ezekere?

2022. márc. 17. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én merevlemezen tárolom:) Meg van egy NAS-om. És lightroomba beimportálom, és ha kell valami ott elég jol lehet keresni. Be van tagelve, meg dátum/gép/obi rajta van a képen. Hogy van pár tucat ami már nem kell nem igazán zavar. Elfér ott ahol a többi. Évi 5-6 ezer fotó nem eszik olyan sokat, én meg ennél többet nem készítek. Nyilván egy profi fotós esetén más. De ott meg az a ritka, hogy "10 éfe nem válogattam ki".
2022. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok ilyenem van. Időről-időre kiválasztok egy mappát, megnyitom az első képet, majd végiglapozom őket. Ami nem kell, az kuka, ami meg igen, az marad.
2022. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!