Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a második...

Miért nem kapcsol ki a második monitor?

Figyelt kérdés

Vettem egy asztali számítógépeket két monitorral. Eddig jól működött, de most akárhányszor kikapcsolom a gépet, az egyik monitor nem akar kikapcsolni.

Próbáltam mindkét monitorral a kikapcsolást, de nem használ, az egyik egyszerűen nem kapcsol ki.

Tudna esetleg valaki valamilyen tanácsot adni, hogy hogy lehetne megjavítani?



2022. márc. 20. 19:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy az egér sem kapcsol ki, csak a gépház és az egyik monitor.
2022. márc. 20. 19:31
 2/2 anonim válasza:
Én arra tudok tippelni hogy a táp. Amikor a gépet kikapcsolod, leáll minden, de a táp ugyanúgy kapja az áramot, ezáltal mindehova jut áram (monitor, alaplap, egér, stb). Mondjuk a monitornak külön kábele van amit a táp nem befolyásol szóval nemtudom, de azért megpróbálhatod lekapcsolni a tápot hátul, a kapcsolójánál, hátha működik. Az egér tuti kikapcsol és nem fog világítani, de a monitor nemhiszem h kifog kapcsolni. Majd kiderül.
2022. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!