Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom ezt a beállítást...

Hogy tudom ezt a beállítást törölni? Vagy visszaállítani az eredeti állapotba?

Figyelt kérdés
Egyik családtagom elnyomkodta a facebookját és nem tudom neki visszaállítani. Eredetileg ha valaki meg szeretne osztani valamit, rámegy a megosztás gombra és megjelenik a profilján. Ezt mindenki tudja. Na már most neki sikerült valamit elállítani, mert ha meg szeretne osztani valamit, nem elég hogy rámegy a megosztásra, hanem miután ráment arra hogy megossza rá kell mennie az adatlapjára ahol ugyan megjelenik hogy megosztott valamit, de a tartalom nem és az adatlapján újra meg kell osztania másodszor is hogy az ténylegesen látható legyen. Nem vagyok nagy technikai guru, ezért arra gondoltam hogy talán zárt csoportból osztogat meg valamit vagy nem tudom, de nem. Egy sima posztot nem tud megosztani, csak akkor ha megosztás után újra megossza az adatlapjáról. Hogy tudom visszaállítani neki a rendes kerékvágásba? Köszi a válaszokat.

2022. márc. 23. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!