Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom összekapcsolni a...

Hogyan tudom összekapcsolni a szakaszokat Wordben?

Figyelt kérdés

A Word dokumentumom elkezdi normálisan számozni az oldalakat, azonban 4 után újból kezdi, az 1-es lesz az első, és az összes utána levő oldalt 1-essel számozza.

Feltűnt, hogy az első 4 oldal a szakasz 1-hez tartozik, utána a következő a szakasz 5-höz, majd az azutáni a szakasz 12.

Próbáltam kitörölni a szakaszokat, de nem engedi. Próbáltam hozzácsatolni az előzőhöz, azt sem engedi. Neten nem találok erre a problémára semmit.



2022. márc. 30. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem engedi?
2022. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oldalszámozásnál nincs olyan, hogy az előző szakasz folytatása?
2022. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első hozzászólóhoz szólnék. Van mikor halványszürkén lefedi azt a funkciót, hogy "csatolás az előzőhöz". De van mikor engedi, azonban ha ki is jelölöm, továbbra sem történik semmi. Ugyan úgy a 4 után újból az 1 jön.
2022. márc. 30. 16:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Második: Van olyan, sőt az is van kijelölve, azonban még továbbra is ugyan az a helyzet.
2022. márc. 30. 16:27
 5/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha nem megy automatán, akkor marad a manuális módszer.


Az oldalszám formázásánál meg lehet adni azt, hogy honnan kezdődjön a számozás.


Kijelölöd az oldalszámot, jobb egér, a megjelenő menüből válaszd a "Formázás, oldalszámozás" menüpontot, majd a megjelenő ablakban, próbáld ki mindkét menüpontot : "Az előző szakasz folytatása" illetve "Kezdő sorszám"-nál megadod, hogy honnan kezdje a számozást (4).


Kép : [link]


Sok sikert. Üdv.

2022. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyedül így sikerült csak megoldani a problémát. :)
2022. márc. 30. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a Word már csak ilyen. Főleg, ha nem megfelelően lett szerkesztve egy dokumentum.
2022. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!