Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 7 év szoftvertesztelési...

7 év szoftvertesztelési gyakorlattal (+ angol középfok, + alap programozási ismeretek) könnyen találnék új munkahelyet tesztelőként Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudjuk, hogy te milyen konnyen talalnal uj munkahelyet?
2022. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem te vagy a kérdésem célcsoportja, de azért köszi a sok információt tartalmazó válaszodat.
2022. ápr. 5. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező ki a kérdésed célcsoportja? Én tesztelő vagyok 10+ év tapasztalattal, de fingom nincs hogy te milyen könnyen találnál új munkahelyet, mert függ millió dologtól. Mennyire vagy kompetens, milyen cégekhez jelentkezel, milyen bérigénnyel, földrajzilag hol, hogy teljesítesz interjúkon, milyen technológiákkal dolgoztál már, milyen a személyiséged, soft skilljeid, hogy néz ki a CV-d stb.
2022. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennyire kapkodnak most a tesztelők után, telített a piac, vagy nagy a munkaerőhiány? Ilyesmire vagyok kíváncsi.
2022. ápr. 5. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Regisztrálj a professionre, fognak keresni. Persze ha szépen mindent kitöltesz, leírsz.


Én kezdő vagyok és meg szoktak keresni. Csak általában olyat keresnek, akinek már van némi tapasztalata. Így neked van esélyed.

2022. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Profession hagyjuk má... LinkedIn a tuti. :) LinkedIn-en heti 5-6 üzenetet kapok HR-ekről, hogy felkeltsék az érdeklődésem. Így találtam meg a külföldi munkaadómat is, szóval idehaza nyugati bérből élek, ami forintban 2.5milla/hó nettóban.

Idehaza 900K-t kapnék bruttóban.

2022. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 Tesztelőként keresel ennyit vagy pl. fejlesztőként?
2022. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!