Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fortnite-ot ismerő véleményét...

Fortnite-ot ismerő véleményét kérhetném?

Figyelt kérdés

Csak halvány sejtéseim vannak a játékról. A 12 éves lányom mindig lelkendezik hogy sikerült első, vagy második helyet elérni 100-ból.


Ez gáz? Nézzek jobban utána?


2022. ápr. 7. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Mi a kérdés?
2022. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1-nek:


Annyit már nagyjából tudok a játékról hogy "lövöldözős".


Aki ismeri, az meg tudja mondani hogy mennyire kell agrsszívnak és durvának lenni ahhoz hogy ilyen eredményt érjen el. Azt sem tudom, hogy ez jelentős eredmény -e?

2022. ápr. 7. 19:09
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ossze kell vernie az osztalytarsait az iskolaban, maskepp nem erhet el ilyen eredmenyt Fortnite-ban.
2022. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3-nak:


Pont az ellenkezője a jelleme. Az életben érzékeny, egy kettesen sír, a hangját nem hallják. Persze itthon nagy a pofája, de ez természetes.


Biztos hogy ennyire gáz a játék?


Mert akkor van egy rossz előérzetem a lányomat illetően.

2022. ápr. 7. 19:15
 5/17 A kérdező kommentje:

#3-nak:


Nick-név alapján ismerhetitek egymást?

2022. ápr. 7. 19:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Vagy túl sokan játszanak?
2022. ápr. 7. 19:18
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
A Doom nevű játékon nőttem fel. Ott is lőni kellett, mint az állat. Még nem öltem embert a váló életben és a játékostársaim se. Biztos bennünk van a hiba a te logikád szerint.
2022. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7-nek:


A lányom rendszeresen első, dühöng ha csak második vagy harmadik.


100-ból.

2022. ápr. 7. 19:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz a játék, sima n+1. lövöldözős játék.

Semennyire nem kell agresszívnak lenni, jól kell kezelni az egeret+billentyűzetet/ telefont és ennyi.


A játékban minden pályára induláskor egy rakás játékos csatlakozik ( ezek szerint ahol ő játszik ott 100 fő) és ezek egymás ellen játszanak, olyan hegylakósan - csak egy maradhat :D


Több százmillió ember játszik folyamatosan ilyen lövöldözős multikkal és mindegyik teljesen normális ember. Mi 25 éve lan-partykra is jártunk, vittük a gépeket egy üres kecóba és két nap gyilkolás xD ( meg persze kisipari mennyíségű szendvics és sör elfogyasztása is megtörtént )


A google szerint kb 350 millió ember Fortnite-ozik. :D

2022. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9-nek:


Köszi. Tehát "tucatjáték", no para.

2022. ápr. 7. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!