Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fortnite-ot ismerő véleményét...

Fortnite-ot ismerő véleményét kérhetném?

Figyelt kérdés

Csak halvány sejtéseim vannak a játékról. A 12 éves lányom mindig lelkendezik hogy sikerült első, vagy második helyet elérni 100-ból.


Ez gáz? Nézzek jobban utána?


2022. ápr. 7. 19:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorlatilag az. Elég népszerű és elterjedt a fiatalok körében.
2022. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Banánokra kell lövöldözni csúzlival. :)
2022. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Morzsi007 ***** válasza:
Nem aggresszív, vért sem lát, ha szét is kaszabol valakit. Gáz nem gáz, én is szoktam játszani vele (38 vagyok). A fiam 9 éves, anno Ő volt érte oda és én is csináltam egy fiókot. Csak ne akadjon ki a lányod, ha nem lesz első. Ennyi.
2022. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Shaddark ***** válasza:
Majd ha lolozni kezd akkor kezdj aggódni :)
2022. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az sem gáz amíg nem öltözik be Jinxnek 😂
2022. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg cenzurazott jatek, szemely szerint a kuldetesekre megyek, napi heti stb, bnőmmel szoktam jatszani online csapatban.

Egyedul jatszom es benne vagyok az első 10ben mar örülök az első haromban akkor meg mar nagyon örülök.

Az első masodik hely szerintem nagyon jo teljesitmeny.

2022. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Időközben ráunt. Rájött egy stratégiára, aminek segítségével tutira tudta hozni legalább a harmadik helyet, és innentől unalmas lett neki. XD

2022. júl. 13. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!