Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet magyar emailezésnél...

Hogy lehet magyar emailezésnél további címzetteket hozzáadni?

Figyelt kérdés
Mármint ez a része nyilván megy. Arra lennék kíváncsi, hogy míg angol levelezésnél a "+ looping xy" v. hasonlót tennék hozzá, ha egy több szereplős emailnél újabb résztvevőt fűznék hozzá, úgy magyar levelezés esetén hogy lehet további embereket hozzáadni? Egy olyan hölgyeménynek készülök ismételten írni, aki több mint egy hónapja ignorálja az emailemet, így szívesen rátenném a főnökét is. A '+looping' beírással csak szeretném felhívni rá a kis figyelmét, hogy most már illene válaszolnia is. Néztem fordítóban, de a 'hurkolt' szócskát hozta ki rá. Vagy lehet olyat, hogy 'továbbá cc-ben xy'?

2022. ápr. 11. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme? Berakod simán cc-ben és kész
2022. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
@ begépeled a címét és kiadja.. legalábbis a gmailnál működik ez a megoldás.
2022. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen levelezőprogram? Egymas után beírod.. max 100at enged a gmail
2022. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Outlookban csináljuk ezt, ha lemarad valaki véletlenül az eredeti címlistából. Csak kíváncsi lettem volna, hogy ez magyarul hogy megy. De sebaj, kiderült, hogy a hölgynek nem igazán megy az olvasás.
2022. ápr. 13. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, látom, kristálygömböd is van... Látod, hogy hölgy vagy ffi írja a kommenteket... :-DDD


De akkor miért nem nézed meg a kristálygömbben azt, amire kíváncsi vagy a címzéssel? :-D

2022. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom egyeseknek szövegértési problémái vannak pl 3, 5….
2022. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, 3-as, ez egy félreértés, én nem a kommentelők nemét próbáltam meg behatárolni, hanem a címzettről írtam 'hölgyként', akinek küldtem volna az emailt.
2022. ápr. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!