Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy ilyen videót...

Hogyan kell egy ilyen videót megszerkeszteni?

Figyelt kérdés

[link]


Addig eljutottam, hogy a hang alapján bevágom a képeket, viszont a szöveggel már bajban vagyok. Nem tudom, hogy az írást hogyan kell beilleszteni, mert van olyan, hogy be tudok gépelni egy adott szöveget, de utána az marad az egész videón. Hogy kell úgy megcsinálni, hogy minden képen más legyen a szöveg?



2022. ápr. 28. 18:41
 1/2 Demény Albert válasza:
Én már egyszer csináltam egy hasonló videót, és én inshot-on keresztül készítettem el. Ott zenét és hangot is tudsz aláfesteni. Szerintem te számítógépre akarod elkészíteni, csak ott nem tudok segíteni.
2022. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogod a képeket és mindegyikre külön ráírod a hozzá való szöveget, akár a windows paint-ben is meg lehet ezt csinálni. Utána egy videoszerkesztővel egymás után rakod a képeket, zenét raksz alá és kész is. Ez pc-n működik. Telefonon nem tudom, hogy hogyan kell.
2022. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!