Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működő mikrofon, játék?

Nem működő mikrofon, játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik kérdésem az lenne, hogy (nem értek a számítógépekhez) vettem egy Yenkee YMC1030 típusú mikrofont és senki sem hall, akivel beszélek, pedig minden be van állítva, a beállításokban a mikrofont illetően. Sokat beszélek/ ülök a gép előtt, ezért vettem. Használok hozzá egy usb-s hangártyát, mivel kondenzátoros mikrofonként, siseregne anélkül. Megpróbáltam ez nélkül is bedugni a Jack csatlakozót a mikrofonhoz, de semmi. Akinek lenne ötlete, szuper lenne :)

A másik pedig, hogy a COD: Warzone játék mennyire eszi a videókártyát, lesz-e baja, ha egy geforce 1650-el használom? Mert ugye le kellett töltenem hozzá egy nvidia drivert, hogy elfogadja és tudjak játszani.

Köszönöm a segítségeket!



2022. máj. 7. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"A másik pedig, hogy a COD: Warzone játék mennyire eszi a videókártyát, lesz-e baja, ha egy geforce 1650-el használom?"


Arra találták ki a Warzone-t is és a GTX1650-et is, hogy használd...


"le kellett töltenem hozzá egy nvidia drivert, hogy elfogadja és tudjak játszani."

Azt minden hardver normális működéséhez telepítened kell...

2022. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dongaben ***** válasza:
Bevallom, hogy nem értem, miért kellett játékhoz egy "studomikrofon"... Egy Headset jobb lenne. Önmagában működik a mikrofon? Lehet, hogy csak rossz bemenetbe dugtad, vagy driver kell hozzá. Ezt, így messziről nem lehet megmondani.
2022. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kondenzátor mikrofonnak fantomtáp kell. Van ilyen a hangkártyában és ha van, be van kapcsolva? Ha nincs, akkor egy külön fantomtápot kell venni hozzá.
2022. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magába sem működik, de a tesztelésnél, ha nyomtam a billentyűzetet, arra mozdult a jelző
2022. máj. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!