Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség!A régi telómon van...

Segítség!A régi telómon van egy videó amit nem lehetett átmásolni az újba és a neten sem találom.Csak annyit látok a filekom.ben,hogy LPgaXax mp4 . Egy Novak Djokovic összevágott videó.Meg tudja találni nekem valaki?Ez olyan nekem mint egy jó kávé.

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetett átmásolni? Ha ott van a fájl az új telefonon, akkor mégis csak sikerült, esetleg nincs olyan médialejátszó a telefonon, ami támogatja a formátumát, így nem indul el.
2022. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs az új telcsin. Nem sikerült ! A régin még megvan, de már elvittem egy telefonos guruhoz és mondta, hogy sajnos olyan régi már a telefonom , hogy nem lehetett átmásolni az új telcsire a fájlt.
2022. máj. 8. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a réginek van internet elérése, el lehetne küldeni pl. e-mailben saját magadnak csatolmányként. Az mondjuk kérdéses, hogy ha nem lehet a régiről/régire másolni a fájlokat, akkor hogy került rá a videó? Valaki valahogy felmásolta vagy átküldte rá, tehát lehetséges. Csak lehet a szervizesnek nem volt rá megfelelő kábele és/vagy kedve, hogy 10 percnél többet foglalkozzon vele.
2022. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor még új volt a mostani régi, akkor feltöltötték nekem. Most vettem egy új telefont, de már semmire nem lehet használni csak a telefonszámokat sikerült átmenteni az új telóra.
2022. máj. 8. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a hozzáférés a probléma mert a telefon már nem működik, akkor viszont tényleg újra be kell szerezni. Viszont a "LPgaXax.mp4"-ből nem lehet kiindulni sem rákeresni, mivel ez csak egy véletlenszerűen generált fájlnév, és nem következik belőle hogy mi a tartalma. Csak a keresés marad, hátha a videós összeállítások között felbukkan majd. Viszont minél régebbi a videó, annál nagyobb az esélye hogy már nem elérhető.
2022. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elszomorítottál, de nagyon köszönöm !
2022. máj. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!