Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működnek a custom...

Anime_watcher kérdése:

Miért nem működnek a custom contentek a Sims 4- hez?

Figyelt kérdés
Letöltöttem őket, majd átmásoltam őket egy pendrive-ra, majd a gépről töröltem, mert ideiglenesen kellett a tárhely, majd amikor visszamásoltam a fájlokat a gépre, már csak néhány content maradt a játékban. Amiket azóta letötöttem, azok se futnak el. És az összes háztartásom is eltűnt.

2022. máj. 13. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Na, ez érdekes.


Először is, pontosan mit másoltál át és mit töröltél? (Milyen mappát / mappákat? Milyen fájlokat? Honnan?)


Elméletileg a modokat akármikor eltávolíthatod, és nem bántják a játékodat. Legrosszabb esetben lesz egy korrupt mentésed, de mással nem kéne szórakozzanak, nem kéne eltűnnie egy háztartásnak, se semmi.


Esetleg ha valami olyan modod volt, ami valamit átír a játékon belül... Egy olyan mod mint a Brookheights elég sok dolgot változtat meg, azt el tudom képzelni, hogy problémákat okozna ha csak úgy kivennéd. Sima CC meg kisebb script modok elvileg nem kéne ilyesmit csináljanak. (Pontosan milyen modokat tettél a játékodba? Volt közöttük akármi, ami fájlokat ír felül?)


Én azt javaslom hogy első örben próbáld meg megjavítani a játékot, ha Originről van. (Steamen nem tudom, van-e ilyen funkció, vagy ha igen, hol van.) Ha nem megy, akkor telepítsd újra. Nekem úgy hangzik, hogy valami történt a játék egy vagy több fájljával, hacsak nem véletlenül te töröltél többet, mint kellett volna. Egy újratelepítés meg kell oldja a dolgot.

2022. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!