Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni egy...

Hogyan lehet elérni egy weboldal anyagát-szövegét, ha most azt írja, hogy "Adobe Flash Player is no longer supported"?

Figyelt kérdés
Iskola archívumában volt. Régi programokról, tanárokról.

#régi csatolás #nem elérhető tartalom #"adobe Flash Player"
2022. máj. 14. 05:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
2020 decembere előtti böngészőt kell telepíteni, és persze a Flash Playert, ami hivatalos helyről már nem elérhető, a nem hivatalosakkal meg vigyázz, mert vírusosak lehetnek. Nekek van egy régi XP-s gépem amin az utolsó arra elérhető róka van, azon még működik a Flash Player, régi játékok tök jól futnak, tiszta retro.
2022. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm, de félek az ilyen külön oldalaktól, mert még régen volt utána bajom, amihez még segítséget is kellett kérnem.


2. Nekem egy régi gépem van, ezen néztem meg még talán 10 éve. Most csak meg akartam mutatni valakinek, mert egy tanár nevén vitatkoztunk. Erre most, ugyanazon a gépen, és semmit nem változtatva a régi megnézés óta, nem tudtam megmutatni, hogy mi volt tényleg a tanár neve.

Az én gépem is retrónak tekinthető, vigyázok is rá, nem akarok újat. A böngészőm biztos, hogy 2020 előtti, szóval nem értem.

2022. máj. 14. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:
És a Flash Player nem frissült rajta? Volt használatban az a gép? Mert az utolsó verziókban volt egy önmegsemmisítő, ami a végdátum után uninstallálta magát. Az én régi gépemen a 28-as van, az működik.
2022. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért félsz az ilyen külön oldalaktól? Mi az , hogy külön oldal?

Ennyi erővel a flashtől is félhetnél, hiszen a sebezhetősége miatt lett letiltva mindenhol.

Elérhető a Chrome webstorejában.

[link]


Firefox alá is:

[link]


Wikipédia:

[link]



"Websites using Ruffle

Between 2019 and 2020, some websites announced they would be using Ruffle.


Newgrounds founder Tom Fulp said they realized "the end of Flash was coming" in 2010, but didn't know when.[15] In 2019, Newgrounds announced it was sponsoring the development of Ruffle,[16] and would use it for all Flash content, starting with animations and later interactive games.[17] The switch allowed Newgrounds to offer some touch-friendly games on mobile for the first time. Founder Tom Fulp told The Washington Post: "We've been integrating Ruffle with the site and so far, the majority of content [on Newgrounds] from before 2007 is running with Ruffle."[12]


In June 2020, Coolmath Games announced that all its Flash games will now use Ruffle.[18]


In November 2020, Internet Archive announced they will be using Ruffle to preserve Flash games and animations.[19] Jason Scott, an archivist at the Internet Archive, said: "I looked into adding it to the Internet Archive system, and it took less than a day and a half because it was so well made."[20]


In December 2020, Armor Games announced that Ruffle had been chosen as their player for Flash content.[21] "


A Newgrounds és az Armor Games, a legnagyobb flashjáték oldalak nem tartották veszélyesnek, és az Archive.org sem. De megértem ha te félsz tőle.

Ezesetben kérj meg valakit, hogy nézze meg helyetted, aki nem félős.

2022. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 2020 előtti böngészőtől kéne inkább félned...
2022. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 minek? XP-re se írnak már vírust, mert nincs már használatban olyan helyeken akiket ezek céloznak. Ha meg mégis lesz valami incidens, úgyis adnak ki frissítést rá, ahogy a WannaCry esetében is történt.
2022. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ok, ez a te döntésed, csak ne népszerűsítsd.
2022. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát, nem értek én ehhez semmit. Minden nap használom a gépet, nagyon ritkán van vele probléma. Játékra soha nem használtam.

Külön oldalt nem merek "letölteni", mert ha valami történik, addig nem tudom használni, amig nem jön a segítség. És pénzem sincs újra, meg elég ez a gép nekem.

Nem is olyan fontos, csak csalódás volt, hogy egy korábban látott oldalt nem tudtam megmutatni, amikor szerettem volna. De ez van, nem baj.

Köszönöm.

2022. máj. 14. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!