Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy a Youtube-ról az asztalra...

Egy a Youtube-ról az asztalra kitett videót,hogyan tudok áttenni a facebook fiókom mentett videói közé??

Figyelt kérdés
A youtube oldalon meghallgattam egy gyönyörű verset,kitettem egy ikonnal a pc.asztalra és onnét szerettem volna áttenni a facebook fiókom mentett videói közé,de sehogy nem sikerül!Régebben mentettem oda pár szép zeneszámot,de már nem tudom hogyan.Mivel nem vagyok nagy pc.tudor,ezért szeretnék egy laikus számára is érthető segítséget kérni.Előre is köszönöm,ha valaki tudna segíteni.

#youtube videó átrakása
2022. máj. 17. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A 'mentett videók' csak a Facebookra feltöltött videóknál működnek, a Youtube pedig egy külső oldal. Ha a Youtube-ot bejelentkezve használod, akkor el lehet menteni a videókat saját lejátszási listába vagy a kedvencek közé, de az a lista csak a Youtube-ról érhető el.
2022. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha imádkozol ezért, ártani nem árthat, de meg is tanulhatod és felmondhatod a kamerába.
2022. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tettél ki semmiféle videót az asztalra, csak egy hivatkozást.
2022. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
jaj, ITGuy, buligyilkos vagy
2022. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi. Alternatív megoldásként gugliba beírnám hogy asszongya youtube mp3 download.
2022. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ITGuy-é az érdem, igaza van. Ezeken az oldalakon van például lehetőség letölteni yt-állományt, utána fel kell másolni a telefonra/fb-re..:

- [link]

- [link]

2022. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, köszi ezeket a kimerítő válaszokat,ti itt szórakoztok,ahelyett,hogy igazi segitséget adnátok ?!Igazán köszönöm,nem is tudom mi lenne velem nélkületek!!!!
2022. máj. 18. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyedül a #2 és #4 volt semmitmondó vicceskedés, a többiek mind leírták hogy mit tudsz tenni. Vagy az adott oldalon mented el, vagy lemented magadnak hogy helyileg meglegyen. Ami nincs fent Facebookon, azt nem lehet elmenteni magadnak Facebookon. Más tartalmát pedig nem ajánlott feltölteni, mert azért letilthatnak, elvehetik a feltöltés lehetőségét.
2022. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
mondom, hogy ima! Mondtam vagy mondtam, itt csak az ima segithet.
2022. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!